sobota, 31 stycznia 2015

Zapowiedź

Późno już ale postanowiłam sobie utrudnic życie i ustawiłam sobie polską czcionkę ... rety katorga, odnaleźc się nie mogę i szukam jeszcze wielu polskich jakże szeleszczących literek. Zapomniałam już jak się pisze z tymi wszystkimi ą ę ź ł i całą resztą ... i szczerze to nie wiem czy wytrwam w tym by tak pisac na blogu, bo zajmuje mi to o wiele więcej czasu niż zazwyczaj. Te cztery linijki pisze już od kilkunastu minut jakoś nie za bardzo mi to chyba pasuje.

Zatem będę kończyc i pokaże te tytułowe zapowiedzi ... Pod nieobecnośc R pracowałam ciężko, malowałam krzesła w salonie un sacré boulot... wprawdzie jeszcze ich nie dopieściłam jeszcze brakuje im detali, ale chce miec pewnośc, że farba jest już wyschła, zatem wszystko w swoim czasie.

Dobrej niedzieli! 

Przed malowaniem:


W trakcie malowania:


A efekt końcowy już niedługo :)

Bon Dimanche!

4 komentarze:

 1. Vous pouvez écrire en français, car votre français semble parfait! Je sais combien il est difficile d'écrire dans plusieurs langues! A bientôt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh merci, c'est très sympa de votre part! mais je connais bien mes défauts...il y à encore du boulot :) bref, peut-être un jour je vais essayer d'écrire par français aussi... parce que je sais q'on ne sait jamais :D
   Merci pour votre quelques mots et à bientôt! :)

   Usuń
 2. Wenn um Stülhe geht, erwarte ich auf das Endergebnis....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. What??? Aniu, ale dlaczego Ty do mnie piszesz po niemiecku??? :) Niemieckiego jeszcze nie opanowalam :) a rezultat pokaze i owszem, tylko jeszcze chwilka :)

   Usuń